SAG

Terugblik netwerkbijeenkomst autismenetwerken regio Apeldoorn en Harderwijk

Wat een inspirerende ochtend op een prachtige locatie! We werden gastvrij ontvangen op zorgboerderij Fijn!
Na de opening met aandacht voor de ontwikkelingen en activiteiten binnen het SAG — waaronder het 20-jarig bestaan dit jaar en de feestelijke bijeenkomst in het najaar — gaf zorgboerderij Fijn! een boeiende presentatie waarin we een mooi inkijkje kregen in hun werk.

Iedereen stelde zich kort voor in een pitchronde, waarna we in twee groepen uiteen gingen. Eén groep kreeg een rondleiding over de zorgboerderij, de andere groep sprak over inspirerende praktijkvoorbeelden, werkuitdagingen en netwerkmogelijkheden. Na een korte koffie- en theepauze, met heerlijk gebakken taart door de kinderen van de zorgboerderij, werd er gewisseld: zo kreeg iedereen de kans om zowel de rondleiding te volgen als met elkaar in gesprek te gaan.

In de gesprekken kwamen mooie voorbeelden voorbij van hoe risico’s durven nemen, maatwerk en het zoeken naar manieren om iets wel mogelijk te maken, écht het verschil kunnen maken. Tegelijkertijd werd gedeeld waar SAG-partners in de praktijk tegenaan lopen, zoals lange wachtlijsten en budgetplafonds. Door open te zijn over zowel successen als uitdagingen, kunnen we elkaar als netwerk versterken.

Kansen die door partners met betrekking tot het netwerk zijn aangedragen, zijn onder andere: het leren kennen van elkaar en elkaars aanbod, samenwerken in de keten en het opzetten van sparring- of intervisiegroepjes voor kleinschalige partners.

We kijken terug op een ochtend met waardevolle gesprekken en nieuwe verbindingen! Dank aan zorgboerderij Fijn! voor de warme ontvangst, en aan alle deelnemers voor hun aanwezigheid en betrokkenheid.

 

Solverwp- WordPress Theme and Plugin